“Słodko, zdrowo i z kilku składników

Marzysz o idealnej sylwetce, ale nie wyobrażasz sobie życia bez słodyczy? Sądzisz, że nie da się schudnąć, nie rezygnując z ulubionych deserów? A może szukasz zdrowych słodyczy dla swoich dzieci?

To książka dla każdego, kto chce odżywiać się zdrowo, jednocześnie nie rezygnując z ulubionych łakoci. Spróbuj pysznych placuszków, energetycznych batonów, fit ciast, zdrowych cukierków i znakomitych deserów. Przygotuj słodkie potrawy na śniadanie, podwieczorek, do lunchboxa czy na spotkanie z rodziną lub z przyjaciółką.

Poznaj ponad 100 przepisów na słodkie dania, które nie powodują wyrzutów sumienia.”

(opis wydawcy)

KSIĄŻKĘ MOŻESZ ZAMÓWIĆ TUTAJ

“FIT DESERY z kilku składników” to 6 rozdziałów na słodkie i zdrowe propozycje, które przygotujesz już z kilku składników. Wszystkie przepisy są proste, szybkie i dla każdego. Wśród kulinarnych inspiracji w”Fit deserach”  znajdziesz mnóstwo pomysłów na pyszne śniadania, smaczne przekąski, małe desery, słodkości na zimno oraz wypieki.
Szczegółowy spis treści poniżej.

Co znajdziesz w środku?

ponad 100 zdrowych przepisów z kilku składników

większość przepisów nigdy nie była publikowana

proste i smaczne

z ogólnie dostępnych składników

Rozdziały merytoryczne

Zastanawiasz się, który zamiennik cukru jest najlepszy, jakich mąk używać w kuchni, czym są napoje roślinne lub jak wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne? Odpowiedzi znajdziesz w książce.

Porady / ciekawostki związane ze zdrowym odżywianiem

Kaloryczność i rozkład makroskładników

Każdy przepis zawiera liczbę kilokalorii oraz zawartość makroskładników, które możesz wkomponować w swoją dietę. To świetne rozwiązanie dla osób na diecie redukcyjnej, ale również dla takich, które utrzymują wagę lub chcą ją podwyższyć.

Czas przygotowania

Każdy przepis zawiera orientacyjny czas przygotowania dania. Ułatwi Ci to jeszcze lepsze rozplanowanie działań w kuchni.

Oznakowanie dań

Każde danie zostało odpowiednio oznaczone: bez bez jajek / bez mleka / bez laktozy / bez glutenu / białkowo-tłuszczowe / wegańskie / wegetariańskie

Zamienniki produktów

W książce znajdziesz również zamienniki produktów, dzięki czemu z łatwością zmodyfikujesz przepis.

FIT DESERY Z KILKU SKŁADNIKÓW to

  • Ponad 100 przepisów
  • Ponad 250 stron
  • Kaloryczność i makroskładniki w potrawach
  • Czas przygotowania potraw
  • Oznakowanie potraw
  • Zamienniki
  • Przelicznik kuchenny

Obiecuję, że będzie słodko, zdrowo, szybko i pysznie!

KSIĄŻKĘ MOŻESZ ZAMÓWIĆ TUTAJ