Najpiękniejszy moment w tygodniu. Tylko nasz weekendowy czas. Wspólne spacery, jednodniowe wycieczki, bycie razem. Tygodniowe realia nie pozwalają nam na cieszenie się sobą w pełni, zawsze jest mnóstwo obowiązków, i tych domowych i szkolnych, a często też – w moim przypadku – zawodowych. Na pewno to znacie! Dlatego weekend mamy zarezerwowany dla siebie i przyjaciół. Sobota jest u nas aktywna – lubimy gdzieś pojechać, pospacerować, zjeść, porozmawiać. Niedziela to już leniwy czas, który spędzamy zazwyczaj w domu, ale wciąż razem. Uwielbiam te nasze chwile i cenię tym bardziej, że z przykrością zauważam jak czas przelatuje mi przez palce. Ta ulotność zaczyna mnie wręcz przerażać. Celebruję każdą chwilę, a kiedy weekend dobiega końca, zaczynam po prostu planować kolejny..musi być razem!

Jestem szczęściarą! Kilkanaście lat temu podjęłam życiową decyzję. Przeprowadziłam się z rodzinnej Łodzi do Gdańska, bo…chciałam mieszkać nad morzem. Taki kaprys.  Powinnam wam kiedyś opowiedzieć, jakie były moje początki w Gdańsku. To tutaj poznałam prawdziwe życie od podszewki, sama z pustym portfelem zaczynałam organizować sobie dzień. Jeden, drugi, kolejny. Nie było łatwo. Bywało, że w ciągu dnia była bułka z masłem i cukrem, o czym absolutnie nie powiedziałam rodzicom. Tylko dzięki mojej determinacji, marzeniom, życiowym celom jestem w miejscu, w którym jestem. I co więcej. Uważam, że odniosłam swój mały sukces. Wszystko jest możliwe. Tylko trzeba bardzo chcieć!

Jestem podwójną szczęściarą! Trójmiasto i Kaszuby to przepiękne okolice, widoki zapierające dech w piersiach, relaksujący szum fal, wyciszające jeziora, ujmujące krajobrazy. Mam to wszystko na wyciągnięcie ręki. Niesamowite. Aż ciężko mi uwierzyć, że moje nastoletnie marzenia się spełniły. Mieszkam nad morzem. Mam cudowną rodzinę. Otacza mnie ujmująca przesteń. Mam pracę. A nawet dwie. Ale zaraz..wróć! To nie tak. To nie, że moje marzenia się spełniły. To ja je zrealizowałam…Tym piękniej! Tym lepiej! Tym mocniej wiadomo, że marzenia są po to, by je spełniać. To jest możliwe!

I dlatego wyznaczam sobie kolejne. Do odhaczenia.

Dam radę! Zrobię to! Bo kto, jak nie ja 🙂

Ps. Sweter z Na-Kd Lounge @nakdfashion , gdzie obecnie jest ogromna wyprzedaż, aż do 60% #nakdlounge #nakdfashion # nakdxpolska

Author

Write A Comment