Przed nami magiczny czas – Święta i Nowy Rok. Uwielbiam ten okres za ciepłą atmosferę, którą daje się poczuć w każdym miejscu. To chyba magia światełek, bombek, choinki i związanymi z nimi beztroskimi dziecięcymi wspomnieniami. Po raz pierwszy w tym roku postanowiłam tę magię zatrzymać również na paznokciach. Trochę świątecznie, ale też karnawałowo.

Moja stylizacja powstała dzięki lakierom z kolekcji NeoNail.
Najnowsza kolekcja DIAMONDS to niepowtarzalna gama siedmiu odcieni z błyszczącymi drobinkami zawierających zieleń, czerwień, złoto, srebro, odcienie fioletu i niebieskiego. Niewątpliwie można je łączyć na wiele sposobów, a dodatkowe zdobienia pozwolą stworzyć modną stylizację. Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądają poszczególne kolory, które poza ciekawą tonacją, przyciągają już tradycyjnie niezwykłymi nazwami: https://www.neonail.pl/katalog/zele-hybrydowe-uv/kolekcja-diamonds/

Jak wykonać moją stylizację z lakierami hybrydowymi NeoNail?
Kolory możecie łączyć na mnóstwo sposobów. Ja do stylizacji użyłam lakierów: Iconic Style, Innocent Beauty oraz Soft Touch. Skusiłam się też na efekt sweterka i złote, błyszczące zdobienie. Jako bazy użyłam PROTEINOWEJ BAZY 6w1, i topu HARD TOP.

Czego potrzebujesz do wykonania mojego manicure hybrydowego?
1. Lampa do utwardzania lakierów hybrydowych
2. Proteinowa baza 6w1
3. Lakiery hybrydowe z najnowszej kolekcji DIAMONDS: Iconic Style, oraz kolekcji NUDE STORIES: Innocent Beauty i CASHMERE WOMEN: Soft Touch
4. Hard top – lakier nawierzchniowy
5. Akcesoria: patyczki, pilnik 100/180, blok polerski, waciki
6. Cleaner
Jak wykonać mój manicure hybrydowy?
KROK 1
Przygotowujemy paznokcie – nadajemy im odpowiedni kształ i matowimy płytkę. Odtłuszczamy clenaerem.
KROK 2
Nakładamy cienką warstwę proteinowej bazy 6w1 i utwardzamy w lampie UV lub LED. Nakładamy kolejną warstwę bazy i utwardzamy.
KROK 3
Nakładamy cienką warstwę lakieru hybrydowego w ulubionym kolorze i utwardzamy w lampie. Czynność powtarzamy 2-3 razy. Wykonanie manicure powierzyłam manicurzystce. Wybrałam kolory ICONIC STYLE, INNOCENT BEAUTY i SOFT TOUCH. Nałożyłyśmy złote, błyszczące zdobienia, a na jednym paznokciu pokusiłam się o efekt sweterka.
KROK 4
Na koniec nakładamy top HARD TOP i utwardzamy w lampie. Przemywamy cleanerem i nakładamy oliwkę.

Author

Write A Comment