Wymarzona ta nasza złota jesień. Jest w tym roku cudowna. W miniony weekend wybraliśmy się do Orłowa. Uwielbiam to miejsce nie tylko za morze, ale także za specyficzny klimat, który tworzy sceneria dookoła. Klif, knajpki, łódki to wszystko składa się na tę magiczną atmosferą, która tam panuje. To był chłodniejszy dzień, więc kubek ciepłej latte okazał się niezbędny. Miło było delektować się takimi chwilami: ciepła latte, morze, szum fal i trochę szalona jesień na paznokciach.

Za chwilę dowiecie się, jak wykonać taki manicure, ale najpierw chciałam przypomnieć Wam o projekcie: #MojaKolekcjaNeoNail, dzięki któremu właśnie Ty możesz współtworzyć najnowszą kolekcję NeoNail.

#MojaKolekcjaNeoNail

12 października ruszył pierwszy etap projektu #MojaKolekcjaNeoNail – za pomocą strony https://mojakolekcja.neonail.pl/ można było oddawać swoje głosy na nazwę kolekcji, która w piękny sposób zwieńczy rok 2018. Zwyciężyła nazwa Diamonds Collection – i tak właśnie będzie się nazywać najnowsza kolekcja NeoNail. Drugi etap akcji, czyli ambasador Mojej Kolekcji NeoNail trwał od 26.10 do 9 listopada.  Jej Ambasadorami zostaną wszystkie gwiazdy NeoNail – Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Julia Wieniawa i Dawid Woliński.

Nadszedł czas na najważniejszą decyzję, czyli wybór kolorów! Na stronie https://mojakolekcja.neonail.pl/ sprawdź odcienie, które wybrały Ambasadorki, a następnie zagłosuj na swoje typy . Wybierz 4 z proponowanych 8 odcieni. Kolory, które zdobędą najwięcej Waszych głosów znajdą się w nowej kolekcji!

Moja jesienna stylizacja powstała dzięki wyjątkowej kolekcji CASHMERE WOMEN i FALL IN LOVE NeoNail. CASHMERE WOMEN to niepowtarzalna gama siedmiu odcieni zawierających bordo, malinowe tony, fiolety, szarości i beże. Niewątpliwie można je łączyć na wiele sposobów, a dodatkowe zdobienia pozwolą stworzyć modną, jesienną, ale także zimową stylizację. Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądają poszczególne kolory, które poza ciekawą tonacją, przyciągają już tradycyjnie niezwykłymi nazwami:

https://www.neonail.pl/blog/cashmere-women-siedem-nowych-odcieni-od-neonail-idealnych-na-sezon-jesien-zima-2018.html

Jak wykonać JESIENNĄ stylizację z lakierami hybrydowymi z kolekcji CASHMERE WOMEN i FALL IN LOVE?

Kolory możecie łączyć na mnóstwo sposobów. Ja do stylizacji użyłam lakierów: BLUSHING CHEEK i AUTUMN SUN. Skusiłam się też na pajęczy wzór z elementami błyszczącego złota i czarną cyrkonię, podkreślającą zdobienie. Jako bazy użyłam nowości PROTEINOWEJ BAZY 6w1, i topu HARD TOP.

Czego potrzebujesz do wykonania mojego manicure hybrydowego?

  1. Lampa do utwardzania lakierów hybrydowych
  2. Proteinowa baza 6w1
  3. Lakiery hybrydowe z kolekcji Cashmere Women: Blushing Cheek i Fall In Love: Autumn Sun oraz SPIDER GEL – żel do zdobień w kolorze czarnym i czarna cyrkonia
  4. Hard top – lakier nawierzchniowy
  5. Akcesoria: patyczki, pilnik 100/180, blok polerski, waciki
  6. Cleaner

Jak wykonać mój manicure hybrydowy?

KROK 1

Przygotowujemy paznokcie – nadajemy im odpowiedni kształ i matowimy płytkę. Odtłuszczamy clenaerem.

KROK 2

Nakładamy cienką warstwę proteinowej bazy 6w1 i utwardzamy w lampie UV lub LED. Nakładamy kolejną warstwę bazy i utwardzamy.

KROK 3

Nakładamy cienką warstwę lakieru hybrydowego w ulubionym kolorze i utwardzamy w lampie. Czynność powtarzamy 2-3 razy. Wykonanie manicure i rysowanie wzoru powierzyłam manicurzystce. Wybrałam kolory BLUSHING CHEEK i AUTUMN SUN. Nałożyłyśmy złote, błyszczące zdobienia. Do uzyskania efektu pajęczynki użyłyśmy żelu do zdobień SPIDER GEL w kolorze czarnym (jest jeszcze dostępny kolor biały). Dodałyśmy też czarną cyrkonię. Inspirację znalazłyśmy na kanale NeoNail. Jeśli jesteście ciekawe, w jaki sposób można uzyskać podobny efekt, zapraszam tutaj:  https://www.youtube.com/watch?v=oxyBDTeJzI4

KROK 4

Na koniec nakładamy top HARD TOP i utwardzamy w lampie. Przemywamy cleanerem i nakładamy oliwkę.

Author

Write A Comment