Jesień cudownie nas zaskoczyła w tym roku. Kusi nas słońcem, kolorami i ciepłem. Nie sposób nie lubić jej w takiej odsłonie. Aby jeszcze bardziej podkreślić kolory jesieni, postanowiłam w tym roku poeksperymentować z jesiennymi tonacjami na paznokciach. Przedstawiam Wam moją drugą już jesienną stylizację, która podobnie jak poprzednia ( http://tetiisheri.pl/2018/09/27/jesien-na-paznokciach-kolekcja-fall-in-love-od-neonail/  ) skradła moje serce.

Stylizacja powstała dzięki wyjątkowej kolekcji FALL IN LOVE NeoNail. To niepowtarzalna gama dziewięciu odcieni zawierających ciepłe brązy, zgaszoną czerwień, odcienie zieleni, intensywny żółty, ale też grafity i granaty oraz ecru. Niewątpliwie można je łączyć na wiele sposobów, a dodatkowe zdobienia pozwolą stworzyć modną, jesienną stylizację. Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądają poszczególne kolory, które poza ciekawą tonacją, przyciągają również niezwykłymi nazwami:

https://www.neonail.pl/katalog/zele-hybrydowe-uv/kolekcja-fall-in-love/ https://www.youtube.com/watch?v=yCDnGqF2dhA

Jak wykonać JESIENNĄ stylizację z lakierami hybrydowymi z kolekcji FALL IN LOVE?

Kolory możecie łączyć na mnóstwo sposobów. Ja do stylizacji użyłam lakierów w odcieniach brązów: SALTY CARAMEL i HAZELNUT BUTTER. Skusiłam się też na geometryczny wzór wypełniony błyszczącym kolorem SHINY ROSE, który wprowadził element ożywiania. Jako bazy użyłam nowości PROTEINOWEJ BAZY 6w1, i topu HARD TOP.

Proteinowa BAZA 6w1

Proteinowa baza 6w1 to produkt łączący 6 cech w jednej buteleczce. Można jej używać jako bazy hybrydowej lub jako żel bazowy pod stylizację żelową. Paznokcie pokryte proteinową bazą 6w1 są trwałe i odporne na uszkodzenia. Baza nie wysusza nadmiernie płytki paznokcia.

Proteinową bazę 6w1 można wykorzystać do przedłużenia płytki paznokcia ponad 1 cm. Buduje, uzupełnia i wyrównuje. Jest odporna na działanie wysokich temperatur, a jednocześnie ma właściwości nabłyszczające topu.

Proteinową bazę 6w1 z powodzeniem mogą stosować zarówno użytkowniczki lakierów hybrydowych, które rozpoczynają swoją przygodę z manicure hybrydowym, jak i te średnio-zaawansowane i zaawansowane. Jest to baza NeoNail z proteinami przeznaczona dla paznokci kruchych, łamliwych.

Jak stosować Proteinową Bazę 6w1?

– należy zastosować odpowiedni primer przed użyciem

– pierwszą warstwę nałożyć bardzo cienko, a następnie ją utwardzić

– następna warstwa powinna być już grubsza

– po utwardzeniu należy odczekać chwilę i przemyć cleanerem tej samej firmy

– jeśli baza się nie błyszczy to znaczy, że została za krótko utwardzona.

Na zdjęciach możecie zobaczyć efekt po zdjęciu hybrydy, po nałożeniu proteinowej bazy 6w1 oraz po aplikacji lakierów hybrydowych.

Czego potrzebujesz do wykonania mojego manicure hybrydowego?

  1. Lampa do utwardzania lakierów hybrydowych
  2. Proteinowa baza 6w1
  3. Lakiery hybrydowe z kolekcji FALL IN LOVE oraz SHINY ROSE z kolekcji THINK BLINK!
  4. Hard top – lakier nawierzchniowy
  5. Akcesoria: patyczki, pilnik 100/180, blok polerski, waciki
  6. Cleaner

Jak wykonać mój manicure hybrydowy?

KROK 1

Przygotowujemy paznokcie – nadajemy im odpowiedni kształ i matowimy płytkę. Odtłuszczamy clenaerem.

KROK 2

Nakładamy cienką warstwę proteinowej bazy 6w1 i utwardzamy w lampie UV lub LED. Nakładamy kolejną warstwę bazy i utwardzamy.

KROK 3

Nakładamy cienką warstwę lakieru hybrydowego w ulubionym kolorze i utwardzamy w lampie. Czynność powtarzamy 2-3 razy. Wykonanie manicure i rysowanie wzoru powierzyłam manicurzystce. Wybrałam kolory SALTY CARAMEL i HAZELNUT BUTTER. Do wypełnień w geometrycznym wzorze użyłyśmy lakieru SHINY ROSE. Jeśli jesteście ciekawe, w jaki sposób można go uzyskać, zapraszam tutaj:  https://www.instagram.com/p/BoPDyozFKQr/?hl=pl&taken-by=neonailpoland

KROK 4

Na koniec nakładamy top HARD TOP i utwardzamy w lampie. Przemywamy cleanerem i nakładamy oliwkę.

Author

Write A Comment