Wakacje wielkimi krokami dobiegają końca. Szaleństwo, kolor, błysk – wakacyjny manicure nie ma ograniczeń. Na szczęście wciąż możemy zatrzymać letnią aurę na paznokciach. Zdecydowałam się przedłużyć beztroskie, a zarazem zwariowane chwile i postawiłam na błękitną stylizację a’la ombre z lakierami z kolekcji THINK BLINK.

Do uzyskania wymarzonego skrzącego się efektu możesz wybrać różne kolory. Kolekcja THINK BLINK to niepowtarzalna gama pięciu odcieni zawierających srebro, złoto, róż, fiolet i niebieski. Niewątpliwie można z nimi stworzyć ciekawe, błyszczące stylizacje. Uzyskasz je dzięki setkom drobinek brokatu zamkniętych w jednej buteleczce lakieru. Koniecznie muszę też wspomnieć, że aplikacja lakieru jest bardzo prosta. Gładka konsystencja sprawia, że lakier rozprowadza się równomiernie, nie pozostawiając prześwitów, czy zbyt dużych skupisk brokatu. Możesz stworzyć oryginalne wzory i dodatkowo masz pewność, że pełen blasku efekt utrzyma się na Twoich paznokciach do 21 dni.

Jak wykonać błękitną stylizację a’la ombre z lakierami hybrydowymi z kolekcji THINK BLINK!  To naprawdę nic skomplikowanego. Możesz zrobić ją sama.

Na początek, potrzebujesz odpowiedniego zestawu startowego, który znajdziesz na stronie www NeoNail – https://www.neonail.pl/katalog/zestawy-hybrydowe/startowe/. Nie zapomnij też o ulubionym lakierze do paznokci  i możesz działać. Ja postawiłam na błękit, który kojarzy mi się z morzem. Do stylizacji użyłam lakieru BLUE TIDE jako bazy oraz lakierów TWINKLE WHITE i OCEAN DROPS z kolekcji THINK BLINK – https://www.neonail.pl/katalog/zele-hybrydowe-uv/kolekcja-think-blink/

Czego potrzebujesz do wykonania mojego manicure hybrydowego?

 1. Lampa do utwardzania lakierów hybrydowych
 2. Hard base – lakier podkładowy
 3. Kolorowy lakier hybrydowy jako baza
 4. Lakiery hybrydowe z kolekcji THINK BLINK do uzyskania efektu ombre
 5. Hard top – lakier nawierzchniowy
 6. Akcesoria: patyczki, pilnik 100/180, blok polerski, waciki
 7. Cleaner

Jak wykonać manicure hybrydowy?

KROK 1

Przygotowujemy paznokcie – nadajemy im odpowiedni kształ i matowimy płytkę. Odtłuszczamy clenaerem.

KROK 2

Nakładamy cienką warstwę bazy – HARD BASE i utwardzamy w lampie UV lub LED.

KROK 3

Nakładamy cienką warstwę lakieru hybrydowego w ulubionym kolorze (u mnie piękny odcień BLUE TIDE)  i utwardzamy w lampie. Czynność powtarzamy 2-3 razy.

Nakładamy cienką warstwę lakieru THINK BLINK delikatnie od góry na 1/3 długości paznokcia, delikatnie przeciągając linie w dół, uzyskując efekt zamazania. Ja wybrałam kolory TWINKLE WHITE i OCEAN DROPS. Nakładamy je zmianę na paznokciach.

KROK 4

Na koniec nakładamy top HARD TOP i utwardzamy w lampie. Przemywamy cleanerem i nakładamy oliwkę.

Prawda, że nie jest to nic skomplikowanego?

Spróbuj sama.

Author

2 komentarze

  • Tetiisheri Reply

   dziękuję 🙂 a okazuje się, że nie jest to takie skomlikowane 🙂

Write A Comment