Manicure hybrydowy w ostatnim czasie zyskał ogromną popularność i wcale mnie ten fakt nie dziwi. Taki manicure to przede wszystkim wygoda (utrzymuje się bardzo długo, do aż trzech tygodni). Wykonanie manicure hybrydowego w domowych warunkach nie jest skomplikowane, a zrobienie pierwszych stylizacji ułatwią Ci produkty marki NeoNail. Na początek, potrzebujesz odpowiedniego zestawu startowego, który znajdziesz . na stronie www NeoNail – https://www.neonail.pl/katalog/zestawy-hybrydowe/startowe/. Nie zapomnij też o ulubionym lakierze do paznokci  i możesz działać. Wśród letnich nowości NeoNail znajdziesz między innymi 6 wyjątkowych odcieni z kolekcji Colors of Freedom. Lakiery możesz zobaczyć tutaj: https://www.neonail.pl/katalog/zele-hybrydowe-uv/kolekcja-colors-of-freedom-by-julia-wieniawa/

Lato od zawsze kojarzy mi się ze słońcem, plażą, odpoczynkiem i zabawą. To czas na odrobinę szaleństwa nie tylko na powietrzu, czy wyjazdach, ale także na paznokciach. Ja stawiam na intensywne, soczyste kolory, od których bije energia. Znalazłam je właśnie w kolekcji Colors of Freedom NeoNail. To kolekcja stworzona z Julią Wieniawą, aktorką i piosenkarką, inspirującą dziewczyną z pozytywną energią, którą charakteryzuje pracowitość i otwartość na nowe projekty i wyzwania – nowoczesną kobietą.

Wakacyjna propozycja od NeoNail jest wyjątkowa nie tylko dzięki fantastycznej, szalonej kolorystyce, ale także dzięki symbolicznym nazwom lakierów hybrydowych.

Wild Heart –  odwaga i ekstrawagancja

Never Give Up – siła i dążenie do celu

Self Belief – wiara w siebie i kreatywność

Fight For It – energia i realizowanie planów

Be Yourself – pewność siebie i podążanie za trendami

Chasing Dreams – radość i spełnianie swoich marzeń

Który kolor odzwierciedla Ciebie? Baw się odcieniami, mieszaj je i spraw, by Twój wakacyjny manicure był szalony i kreatywny, tak jak Ty.

Author

Write A Comment