Hej dziewczyny,

Za oknem już prawdziwa wiosna. Kojarzy mi się nie tylko z budzącym się do życia światem, kwitnącymi na różowo drzewami, ale też pastelami, które nierozerwalnie się z nią łączą. Pastele dominują w tym sezonie dosłownie wszędzie. Nie mogło ich zabraknąć na moich paznokciach. Delikatne kolory lakierów hybrydowych z najnowszej kolekcji Pastel Romance NeoNail idealnie wpisują się w aktualnie panujące trendy. Odcienie przywołują zapach hiacyntów, magnolii oraz tulipanów – wiosennie i subtelnie.

Kolekcja składa się z sześciu pastelowych odcieni: First Date (fiolet), Sweet Couqette (jasny fiolet), Pretty Jealous (róż), Passion Flame (jasny róż), Mood For Love (pudrowy róż) oraz jasny koral czyli Gentle Kiss. Nazwy kolorów nawiązują do romantycznych chwil i emocji z nimi związanymi.

Lakiery hybrydowe NeoNail charakteryzują się najwyższą jakością. Są przebadane dermatologicznie, posiadają również certyfikaty badań dermatologicznych, które potwierdzają, że lakiery prawidłowo użytkowane są bezpieczne. Jak wiecie, manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się specjalny preparat utwardzany pod lampą UV.  Gwarantuje trwały, intensywny połysk i piękne, nasycone kolory. Niezwykle prosta aplikacja pozwala na samodzielne wykonanie manicure hybrydowego w domu, nadając naturalny efekt utrzymujący się do 21 dni.

W jednym z moich poprzednich wpisów znajdziecie instrukcje, jak wykonać manicure hybrydowy KROK PO KROKU – TUTAJ. A dziś mam dla Was propozycję stylizacji lakierami z kolekcji Pastel Romance.

LOTERIA „Wygraj swój kolor!”

Przygotuj swój romantyczny manicure. Poczuj wiosnę na paznokciac. Poznaj nowości NeoNail i zakochaj się w pastelowych odcieniach kolekcji Pastel Romance.

Loteria „Wygraj swój kolor!” NeoNail trwa od 7 maja do 3 czerwca.

Loterią objęte są wszystkie własne punkty sprzedaży stacjonarnej oraz sklep internetowy.

www.loteria.neonail.pl  –  strona internetowa dedykowana loterii

Zasady loterii:

  1. Kup produkty NeoNail o wartości min. 50 zł i zachowaj paragon
  2. Zarejestruj paragon i zaakceptuj regulamin loterii
  3. Sprawdź czy wygrałeś nagrodę dzienną
  4. Weź udział w losowaniu nagrody tygodniowej i głównej

1 paragon = 1 zgłoszenie

W terminie 3 dni roboczych od losowania nagród tygodniowych oraz nagrody głównej Laureaci otrzymają wiadomość o wygranej.

Nagrodą główną jest samochód Fiat 500

Zwycięzca sam wybiera kolor samochodu spośród dostępnych kolorów wyszczególnionych w regulaminie.

Losowanie zwycięzcy będzie miało miejsce na zakończenie loterii. W losowaniu biorą udział wszystkie paragony zgłoszone do loterii w czasie jej trwania.

Nagrodami tygodnia są skutery Peugeot Django

W każdym tygodniu losowany jest zwycięzca 1 skutera – łącznie do wygrania są 4 skutery, każdy w innym kolorze.

Kolor skutera do wygrania w danym tygodniu będzie ogłaszany na stronie www.loteria.neonail.pl oraz w kanałach social media.

Nagroda tygodniowa losowana jest spośród paragonów zgłoszonych do loterii w danym tygodniu

Każdego dnia 10 osób wygrywa nagrodę dzienną:

  • 1x aparat Instax Mini
  • 9x zestaw 2 lakierów hybrydowych

*W przypadku nagrody dziennej konsument dowiaduje się o wygranej w momencie zgłoszenia paragonu do loterii. Po wypełnieniu formularza na stronie www.neonail.pl pojawi się odpowiedni komunikat informujący konsumenta o tym, czy wygrał nagrodę dzienną oraz jaki jest to rodzaj nagrody: aparat lub zastaw lakierów.

Konsument nie wybiera koloru lakierów oraz aparatu – są one wysyłane do zwycięzców losowo.

Powodzenia 🙂

Author

9 komentarzy

  1. Pink Lipstick Reply

    Uwielbiam pastelowe kolory! Piękna jest ta kolekcja <3

Write A Comment