Hej dziewczyny,

Słyszałyście już o Klubie NeoNail?

Klub NeoNail to program lojalnościowy w formie aplikacji mobilnej. Możesz zbierać punkty za zakupy w sklepie internetowym oraz w wybranych punktach stacjonarnych. Wystarczy, że podczas zakupów pokażesz kartę przy kasie lub wpiszesz jej numer w sklepie internetowym. Zebrane punkty możesz wymienić na nagrody dostępne w katalogu nagród, którymi są produkty NeoNail. Jako klubowicz masz dostęp do wartościowych promocji. Możesz brać udział w konkursach i quizach, dostępnych tylko w aplikacji.

Do 20 kwietnia każdy nowy użytkownik otrzymuje rabat -15% na zakupy. Rabat możesz można wykorzystać tylko w sklepie internetowym NeoNail. Rabat jest aktywny 48godzin (w aplikacji jest widoczne odliczanie czasu). Kod jest jednorazowy. Od 21 kwietnia  – obowiązuje rabat 10% – na pierwsze zamówienie – kod jest jednorazowy.

Pierwsze 1000 osób, które pobierze aplikację otrzyma kod rabatowy -15% z dopiskiem GRAWER. Wykorzystując kod w ciągu 48h i dokonując zakupu użytkownik otrzymuje do zamówienia gratis losowy lakier z najnowszej kolekcji Thermo Color by Dawid Woliński z unikatowym grawerem #Klub NeoNail.

Link do pobrania aplikacji: Klub NeoNail do pobrania w GooglePlay i App Store

Link do strony internetowej o aplikacji: klub.neonail.pl

Kolekcja THERMO COLOR

W ubiegłym roku NeoNail na rynek wprowadziło aż 12 kolorów, których nazwy inspirowane były wakacyjnymi napojami i koktajlami. Niedawno pojawiły się nowe kolory w kolekcji Thermo Color by Dawid Woliński. W skład kolekcji wchodzi aż 9 nowych kolorów. Dominują odcienie różu, fioletu i zieleni, idealne na wiosnę i lato.

Jak działają lakiery hybrydowe z kolekcji Thermo Color? Zobaczcie TUTAJ, jak zmieniają kolor pod wpływem temperatury.

Jeśli lubicie efekt ombre na paznokciach, a macie kłopot z jego wykonaniem, lakiery termiczne świetnie się tu sprawdzą. To prosta stylizacja paznokci za pomocą jednego lakieru. Aplikacja lakierów termicznych nie różni się niczym od nakładania zwykłego. Należy jednak pamiętać o tym, aby nałożyć trzy warstwy lakieru. Unikniemy wtedy prześwitów. Warto też wspomnieć, że lakiery termiczne, podobnie jak efekt ombre, najlepiej prezentują się przy dłuższych paznokciach.

Jestem ciekawa co Wy sądzicie o lakierach termicznych? A może macie już jakiś ulubiony kolor w swojej kolekcji? Czekam na Wasze komentarze.

Ps. A tak zmieniają się kolory pod wpływem temperatury.

Author

13 komentarzy

  1. Bardzo udana imho kolekcja termiczna 🙂 Glossy Satin już wypróbowany, grzechu wart!

Write A Comment