Stylizacje paznokci to niewątpliwie jedna z najbardziej zaskakujących nowinek w świecie kosmetycznym. Wiele z nas decyduje się na lakier hybrydowy, gdyż charakteryzuje go trwałość, odporność na uszkodzenia, oraz nieskazitelny połysk. Lakier hybrydowy utrzymuje się na paznokciach aż do trzech tygodni. Te cechy przekonały także mnie. Od kilku lat jestem fanką manicure hybrydowego. Uwielbiam go również za niekończącą się gamę kolorów i mnóstwo ciekawych efektów, które sprawiają, że paznokcie są wyjątkowe i za każdym razem inne. Ostatnio spróbowałam totalnej nowości – magnetycznych refleksów NeoNail CatEye 5D.

Seria CatEye 5D to 4 magnetyczne lakiery o mieniących się kolorach.

Bengal to różowo-brzoskwiniowe cząsteczki, Persian mieni się na fioletowo i brzoskwiniowo. Cudowny Siberian to magiczne odcienie zieleni i fioletu. A brzoskwiniowo-zielone drobinki znajdziesz w Somali.

Kluczową rolę w zdobieniach CatEye 5D odgrywa magnes. W zależności od przyłożenia magnesu na paznokciu tworzy się określony kształt.

WYKONANIE W KILKU KROKACH

Wykonanie zdobienia wcale nie jest trudne. Najpierw odpowiednio przygotuj płytkę i nałóż cienką warstwę bazy Hard Base. Następnie nałóż pierwszą warstwę wybranego lakieru hybrydowego. Zaaplikuj lakier NeoNail Professional Cat Eye 5D i przyłóż magnes na odległość nie mniejszą niż 3 mm. Koniecznie obejrzyjcie TUTORIAL NEO NAIL (https://www.youtube.com/watch?v=HIa9veOyw0E) – jak wykonać zdobienia lakierami hybrydowymi Cat Eye 5D, aby sprawdzić 4 różne efekty uzyskane za pomocą odpowiedniego przyłożenia magnesów. Powtórz tę czynność, a na końcu zastosuj jeszcze Top.

Moje magnetyczne kolory to Bengal i Siberian, ale z pewnością skuszę się jeszcze na inny kolor i koniecznie też spróbuję innych efektów z magnesami.

Author

13 komentarzy

  1. Ale śliczne pazurki! Ja bym nie odważyła takie nosić ale bardzo mi się podobają u innych 🙂

  2. bożena jędral Reply

    Są boskie i faktycznie nie takie trudne do wykonania. Jednsk obecnie mam fazę na jasne, może jesienią skuszę się na ciemne.

  3. Pink Lipstick Reply

    Piękne te pazurki! Podoba mi się ten efekt 💜

  4. Przepięknie wyglądają te paznokcie! Nie widziałam jeszcze takich<3 Efekt na 6:)

Write A Comment