Moje postanowienia na 2018 rok

Nowy Rok jest jak nowy rozdział w naszym życiu. Popularne spisywanie noworocznych postanowień pomaga nam określić główne cele w najbliższej przyszłości, a spisanie ich w dzienniku stanowi niejako bodziec do ich realizacji. W tym roku na mojej liście postanowień znalazły się cztery główne kwestie, które uznałam za dość istotne. Postanowiłam więcej podróżować, zdrowo się odżywiać, trenować regularnie i bardziej dbać o siebie.

Uwielbiam podróżować. Jeszcze przed narodzinami synka podróże były moją codziennością. Odwiedziłam wiele miejsc, do których chętnie wybrałabym się ponownie. Byłam już w Hiszpanii, Grecji, Portugalii, Szkocji, Anglii i na Wyspach Kanaryjskich. W tym roku chciałabym odwiedzić Grecję i Wyspy Kanaryjskie, z chęcią też pojechałabym do klimatycznego Edynburga. Postanowiłam też korzystać z każdego dłuższego wolnego weekendu i organizować kilkudniowe wypady w Polsce. W najbliższym czasie planuję razem z moimi chłopakami pojechać do Wieżycy i trochę poszaleć w śniegu. W planach mam również wyjazd do Torunia, Krakowa czy Rewy. W Polsce jest tyle cudownych miejsc, że nie sposób się nudzić.

Już od jakiegoś czasu staram się zdrowo odżywiać. Chciałabym jednak przyłożyć do tego większą wagę. Bardziej zadbać o to, by moje posiłki były dobrze zbilansowane. Zespół jelita drażliwego zdecydowanie utrudnia mi ta kwestię. Powinnam jeść określone produkty, a wykluczyć z diety te, po których nie czuję się komfortowo. Wymaga to ode mnie odpowiedniej lektury i przygotowania dań. Dodatkowo planuję raz na jakiś czas stosować detoks sokowy. Niedługo zamierzam przeprowadzić taki kilkudniowy detoks po raz pierwszy. Dam wam znać jak moje samopoczucie i efekty.

Regularne treningi to moje kolejne mocne postanowienie na ten rok. Z realizacją tego celu mam w tej chwili największy kłopot. I to nie przez brak motywacji. Motywacji mam akurat bardzo dużo. W niedługim czasie będę realizować świetne projekty i chciałabym dobrze czuć się we własnej skórze. Największym problemem jest dla mnie brak czasu na treningi. Postanowiłam jednak zmienić swój plan dnia i treningi w miarę możliwości robić rano. W godzinach popołudniowych jest to ciężkie, bo w domu mam mnóstwo innych obowiązków. Mam już sprawdzony i ustalony plan treningów, który dawno temu świetnie się na mnie sprawdził. Opiera się on głównie na ćwiczeniach interwałowych, które uwielbiam. Tygodniowy plan treningów spisuję w planerze, który dostępny jest na stronie NeoNail – TUTAJ.

W tym roku też postanowiłam bardziej skupić się na dbaniu o siebie samą. Ma mi w tym pomóc odpowiednia dieta oraz regularne treningi. Zdrowie i dobra kondycja są dla mnie bardzo ważne. Trzecim bardzo istotnym elementem jest pielęgnacja ciała. Postanowiłam raz w tygodniu urządzać sobie domowe spa. Zdecydowałam się też nauczyć robić manicure hybrydowy. Hybrydy noszę już dość długo i uważam, że to duża oszczędność czasu. Nałożenie hybryd może być na początku czasochłonne, ale z czasem nabiorę wprawy, a efekt utrzymuje się na paznokciach do trzech tygodni. To najlepsze rozwiązanie dla aktywnych kobiet. Hybryda jest bardzo wytrzymała i niewątpliwie jest atutem zabieganej kobiety w XXI wieku.

Jak dotrzymać  noworocznych postanowień?

 1. Zrób swoją listę postanowień i zapisz ją w organizerze.
 2. Jasno określ swoje cele i stwórz realny plan ich realizacji.
 3. Stopniowo realizuj swoje postanowienia.


Konkurs Happy New You with NeoNail

NeoNail przygotowało dla was konkurs noworoczny. 3 osoby mają szansę wygrać tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską w Polsce – termin: 08-14.06.2018 roku w hotelu Columna Medica, 3 osoby zestaw biżuterii marki Lilou, a 10 osób zestaw startowy NeoNail Starter Set Premium.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy w okresie trwania konkursu kupić produkty NeoNail za minimum 50zł i zachować paragon, a następnie odpowiedzieć na stronie: https://happynewyou.neonail.pl/ na pytanie konkursowe: „Jak dotrzymasz swoich postanowień noworocznych?”. Konkurs trwa od 17 stycznia 2018 do 9 lutego 2018, a zwyciężczynie zostaną wybrane przez komisję konkursową. Koniecznie zachowajcie paragon. Będzie wam potrzebny do odebrania nagrody.

Author

16 komentarzy

 1. bożena jędral Reply

  Nie robię postanowień, lepiej się z tym czuję. Mam plan i realizuję to.

 2. I bardzo dobrze ze masz taki plan kochana! Życzę jak najwiecej wyjazdów w tym roku 🙂
  Śliczne masz paznokcie 😍

 3. Pink Lipstick Reply

  Ja mam tylko jedno postanowienie 😀 Ładne pazurki 🙂

  • Tetiisheri Reply

   To prawda. Kolorki są świetne. Dzisiaj nawet dokupiłam sobie kolejne 3, w tym jeden odcień złoty.

 4. Ja w tym roku oprócz moich ulubionych miejsc czyli Krakowa i Kazimierza Dolnego zamierzam odwiedzić Anglię i Grecję..:) Zobaczymy co to wyjdzie:D

Write A Comment