Moje kosmetyczne rytuały od wielu lat pozostają niezmienne. I w dość dużym skrócie skłądają się z 2 kroków. Skórę twarzy po całodniowym trudzie koniecznie należy dokładnie oczyścić. To jest mój pierwszy krok. Następnie bezwzględnie po oczyszczeniu skóry nakładam na nią odpowiedni krem. W zależności od pory dnia: rano lub wieczór stosuję odpowiedni kosmetyk mocno nawilżający, regenerujący i odżywiający skórę. Jeśli mam więcej czasu danego dnia używam odpowiednie serum, krem pod oczy czy nakładam wieczorem maseczkę na twarz. W dzisiejszym poście opisuję dwa kroki pielęgnacyjne, które bezwzględnie wykonuję rano i wieczorem.

Od jakiegoś czasu na mojej kosmetycznej półce goszczą kosmetyki firmy Lab.One. Są wydajne, moja skóra je lubi i co więcej mają działanie mocno nawilżające, a to dla mnie istotne.

KROK 1 – ANTYBAKTERYJNY ŻEL DO OCZYSZCZANIA TWARZY

Delikatny żel do  oczyszczania twarzy do wszelkiegorodzaju cery. Żel łagodnie zmywa i oczyszcza cerę, nie uszkadzając przy tym bariery ochronnej skóry. Wspaniale pachnie i jest wydajne, co jest dla mnie niezwykle istostne przy zakupie kosmetyków. Żel nie szczypie w oczy i świetnie usuwa całodniowy makijaż. Zawiera ekstrakt z zielonej herbaty i dzięki niemu ma działanie antybakteryjne i przeciwzapalne.

KROK 2

INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY KREM NA DZIEŃ oraz DŁUGOTRWALE I GŁĘBOKO REWITALIZUJĄCY KREM NA NOC

Kremy świetnie się sprawdzają. Pomagają w nawilżaniu skóry i ratują w najbardziej podbramkowych sytuacjach. Zimą oraz latem miewam największe problemy z przesuszającą się skórą twarzy. Stosuję wtedy kosmetyki, które maksymalnie nawilżą i odżywią moją skórę. Krem na dzień/noc zapewnia długotrwałe nawilżenie, poprawia elastyczność skóry zaraz po pierwszym użyciu, łagodzi podrażnienia spowodowane przesuszeniem skóry. Dodatkowko wzmacnia barierę ochronną i zmniejsza utratę wody ze skóry i zapewnia wysoką wchłanialność substancji aktywnych oraz ich skuteczność.

Warto zwrócić uwagę na składy kremów. „N°1 Hydration Day zawiera specjalnie dobrany, selektywnie działający kompleks składników o skutecznym działaniu nawilżającym, odżywiającym i  niwelującym niewielkie zmarszczki. Taka pielęgnacja jest dobra dla wszelkiego rodzaju skóry, zaś jej efekty są widoczne na długo.” A „N°1 Hydration Night zawiera specjalnie dobrany, selektywnie działający kompleks składników o mocnym działaniu nawilżającym, odżywiającym i  niwelującym niewielkie zmarszczki. Taka pielęgnacja jest dobra dla każdego typu skóry, i jej skutki są widoczne na długo.”

LAB.ONE (STRONA WWW LAB.ONE)

 

Author

Write A Comment