Kolejny zimowy miesiąc poświęciłam szczególnej pielęgnacji skóry twarzy. Jak już Wam wspominałam we wcześniejszych postach potrzebuje ona intensywnego nawilżenia, dlatego postanowiłam zadbać o odpowiednie serum i krem nawilżający. Wraz ze zbliżającą się wiosną warto zadbać również o właściwą pielęgnację pomarańczowej skórki. Z pomocą przyszły mi świetne kremy, które z czystym sumieniem mogę polecić.

Zarówno kosmetyki Resibo, jak i krem antycellulitowy Oxy Skin spełniły moje oczekiwania w 100%. Zarówno w przypadku kosmetyków do twarzy, jak i kremu antycellulitowego mogę bez wahania potwierdzić, że dostarczyły one właściwego nawilżenia mojej skórze. Nie pozostawiały przy tym tłustego efektu i bardzo dobrze się wchłaniały.

Resibo to polska marka produkująca naturalne, zdrowe kosmetyki. Ostatnio bardzo zaprzyjaźniłam się z serum naturalnie wygładzającym i kremem mocno odżywczym. Oba kosmetyki bardzo dobrze się rozprowadzają, wystarczy niewielka ich ilość, by pokryć skórę twarzy.

Serum ujędrnia, uelastycznia i rozświetla skórę, przywracając jej młodzieńczą świeżość i gładkość. Jest idealne dla każdego rodzaju skóry. Dzięki składnikom dobranym według specjalnej formuły serum czyni cuda. Zawiera ekstrakt z lawendy motylej dzięki któremu działa jak naturalny botoks. Inne składniki mają działanie wygładzające, odświeżające, nawilżające oraz ujędrniające.

Krem odżywczy poza działaniem nawilżającym działa przeciwstarzeniowo. Dodatkowo uelastycznia i wygładza skórę. Stanowi idealne uzupełnienie po serum.

STRONA WWW RESIBO – TUTAJ

OXY SKIN to nowy, jedyny o takim składzie krem antycellulitowy, który w zależności od stopnia Twojego cellulitu pomoże Ci pozbyć się go w 30, 60, a najdalej w 90 dni. Aplikacja kremu zajmie nam 2 x 4 minuty dziennie. Krem należy nakładać wieczorem na osuszoną po kąpieli skórę. Czynność należy powtórzyć rano. Tym samym zapewnimy skórze odpowiednią pielęgnację wspomagającą redukcję cellulitu. Krem ma bardzo przyjemny zapach, bardzo dobrze się wchłania i rozprowadza. Co więcej nie pozostawia po sobie tłustego efektu.

Więcej informacji o KREMIE znajdziecie TUTAJ

Author

Write A Comment